  • : GC-INVERT-12V-1500W-INV25
  • : Инвертори
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Подходящ за повечето мултимедийни, аудио и видео устройства
Подходящ за устройства със заземени контакти и щепсели
Работи през гнездото на запалката
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 1500W/3000W
Цвят Черен
Код на продукта INV25
Производител Green Cell
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Форма на изходното напрежение модифицирана синусоида
Номинална мощност (непрекъсната) 1500W
Моментна мощност (импулсивна) 3000W
Здрав метален корпус
Мощност: 1500W/3000W
Цвят Черен
Код на продукта INV25
Производител Green Cell
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Входно напрежение10 - 15 V
Изходно напрежение230 VAC
Форма на изходното напрежениеМодифицирана синусоида
Power3000 W
Power1500 W
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Номинална изходна мощност (W)1500
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение220V
Максимално DC напрежение (V)15
Форма на изходния сигналМодифицирана синусоида
Брой MPPT тракери (count)0
Максимална ефективност (%)90
Съвместим с батерияДа
Wi-Fi мониторингНе
Степен на защитаIP20
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)1.5
Тегло0.00кг
Инвертор GREEN CELL 12/220V, DC/AC, 1500W/3000W, Модифицирана синусоида
Превърнете 12V акумулатора на автомобила си в 220V мрежово напрежение с инвертора GREEN CELL. Идеален за къмпинг, пътувания или авариен ток, той осигурява 1500W непрекъсната и 3000W пикова мощност за захранване на уреди, инструменти и електроника на открито.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Входно напрежение12V DC
Изходно напрежение220V AC
Непрекъсната мощност1500W
Пикова мощност3000W